Reference

Míša je neuvěřitelně přizpůsobivá a strašně moc nám pomohla. Chtěli jsme spíše levnější řešení koordinace a dekorace svatby. Např. nabídky od různých květinářství byly přemrštěné. Míša využila svých kontaktů a schopností a pomohla nám nejenom s dodáním a cenou, ale i s vlastní přípravou místa pro obřad, místa pro hostinu a nám díky tomu ubyly velké starosti a stres. Míšu opravdu doporučujeme. Její přístup je velmi přátelský a neformální, takže se člověk cítí při jednání s ní velmi dobře a na všem se člověk s ní v klidu a rozumně domluví.
Tereza a Jan
Nevěsta a ženich
Míša je skvělá, ochotná a pracovitá po všech stránkách. Váš jedinečný den Vám pomůže zařídit tak, jako byste si ho zařizovali sami. Zajímají ji Vaše přání a představy, těm vždy vyhoví a zrealizuje je. Zajistí hladký průběh svatby, protože stejně jako, si neumíte představit, co všechno přípravy svatby a den svatby obnáší. Pokud hledáte někoho spolehlivého, flexibilních a nápaditého, je to právě Míša 🙂
Sandra a Jan
Nevěsta a ženich
Viděla jsem Míšu v akci a musím vřele doporučit. Milá, profesionální, každý detail dotažený do dokonalosti a spokojenosti novomanželů. Se vším poradí, nic není problém. Den D bez stresu. P.
Petra
Svědkyně
Bolo to všechno úplně perfektní, moc jsme si to užili. Děkujeme!
Marianna a Andrej
Nevěsta a ženich
S Míšou jsme připravovali svatbu již od ledna, ačkoliv termín jsme měli až v září. Díky Míše bylo téměř vše hned zařízené, zbývaly už jen detaily a drobnosti. Míša nám poskytla spoustu cenných rad a tipů, kde ušetřit a na čem rozhodně nešetřit. Díky jejím zkušenostem a přehledu svatební tématiky běží vše dle našich představ. Míša je velmi profesionální, intuitivní a empatická, což ocení každá nevěsta. Pracuje rozvážně a neplýtvá penězi. Ušetřila nám spoustu času, peněz a nervů při poptávání dodavatelských služeb. Věříme, že s Míšou na nic nezapomenete. Vše proběhlo podle našich představ. Děkujeme!
Jana a Martin
Nevěsta a ženich
Když svatbu, tak s Míšou!
Zařídí Vám komplet rozlučku, která byla vyzdobená do posledního detailu, až po svatbu, na kterou nezapomeneme.
Poradí, pomůže a řekne svůj názor, ve dne v noci, přidá zkušenosti, které už má za sebou a ví, co klaplo a co je zbytečné, nebude se držet "pravidel" když nebudete chtít zrovna rozbíjet talíř.
A pak budete jen zírat, až budete prohlížet fotky a chválit každý detail, protože na té svatbě na to moc čas mít nebudete.. 🙂
.. jo a navíc, je to mega kočka. Bylo to prostě WOOW a posíláme jedno velké DÍKY!!!
Škvorovi2021
Monika a Petr
Nevěsta a ženich
Mohu jen doporučit. Míša nám dělala svatbu a vše bylo bez chybičky. Na úvodní schůzce jsme si řekli naše představy, rozpočet a vše proběhlo tak, jak jsme si náš den představovali. Moc děkujeme!
Pája a Jan
Nevěsta a ženich
Miška, je koordinátorka jak má být. SKVĚLÁ komunikace, rychlé reakce, prostě vše TOP. Děkujeme za realizaci krásné svatby díky Vám na tento krásný den nezapomene. E+V
Evka a Vladimír
Nevěsta a ženich